Ktoś kiedyś zapytał: Dlaczego wasze stowarzyszenie nazywa się Maja?
Odpowiedź jest prosta.
MAJA to pszczółka - przyjaciółka, z którą nigdy nie rozstaje się Kasia - nasza podopieczna, nawet gdy śpi.
Ale nie jest. Staramy się brać z Mai przykład. Kochamy nasze dzieci i liczymy na ich miłość.

Jesteśmy pracowici jak pszczółki, ale jeśli trzeba, szczególnie, gdy ktoś chce nas skrzywdzić, potrafimy użądlić.

Szanowni Państwo,

z całego serca dziękuję Państwu za ogromne zaangażowanie w promocję oraz pozyskiwanie głosów na projekt 39. Udało się nam zdobyć najlepszy wynik w Warszawie. Tego chyba nikt z nas nie spodziewał się. Zawsze wierzyłam, że kiedyś i my dostaniemy swoją szansę. Mam nadzieję, że nowa placówka powstanie bez przeszkód i będzie wspaniale służyła pokoleniom osób niepełnosprawnych oraz budowaniu właściwego systemu rehabilitacji i opieki.

Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. Ewa Wiśniewska

Warunki przyjęcia
  • Wiek - powyżej 10 lat
  • Wypełnienie kwestionariusza przyjęcia do placówki po uprzednim spotkaniu opiekuna dziecka z koordynatorem programu terapeutyczno-rehabilitacyjnego, Ewą Wiśniewską Na spotkanie należy umówić się telefonicznie.
  • W pierwszej kolejności przyjmowane są osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, nie objęte ze względu na swoje deficyty, inną opieką instytucjonalną o podobnym charakterze.
  • Zastrzegamy możliwość nie przyjmowania osób agresywnych, zagrażających bezpieczeństwu własnemu i innych, jeśli nie będziemy w stanie zapewnić odpowiednich warunków opieki.
  • Rodzice pełnią społecznie jeden raz w miesiącu dyżur sprzątania placówki. Wskazane jest zainteresowanie rodziców funkcjonowaniem dziecka w placówce i współpraca z ośrodkiem
 © 2011 Stowarzyszenie "maja"
odwiedzających: 299488